Куди сходити? Топ-5 зимових подій в Умані

V. Ліга КВН «Кураж»

Третій сезон гумору стартує 23 лютого о 19.00. На уманчан чекають нові команди,  призи від спонсорів та гарний настрій. Квитки від 35 до 45 гривень

IV. Інтригуюча комедія «Женихи»

Для того, щоб виправити своє фінансове становище усі женихи і пройдисвіти міста, мріють одружитися на багатій нареченій. Кому ж дістанеться головний приз уманчани дізнаються 3 лютого в міському будинку культури. Початок о 19.00. квитки від 70 до 150 грн.

III. Брати Шумахери

100 хвилин гумору на уманчан чекає  18 лютого о 18.00 квитки від 100 до 250 грн.

II. Концерт MARLEN +

Вони підкорили своїм виступом Косянтина Меладзе та ще двох суддів шоу Х-фактор!
А 20 січня вони приїдуть підкорювати, уманчан!  Концерт відбудеться в готельно-ресторанному комплексі «Фортеця». Початок о 19.00. Також, на відвідувачів чекає виступ уманського гурту «КаРаВаН», поетичні батли та виставка уманської художниці Одарки Дьоми-Пісної «Канікули в Італії». Квитки від 70 до 100 грн.

I. Концерт Симфонічного рок-оркестру “BREVIS”

Оркестр з яким плідно співпрацює один з найвідоміших українських проектів ONUKA  27 лютого  вперше в Умані. Виконання українських рок-хітів у їх інтерпретації – це неймовірно органічне поєднання роботи оркестру, рок-музикантів та талановитих вокалістів.
Концерт відбудеться в Міському будинку культури, початок о 19.00. Квитки від 80 до 280 грн.