Вітаємо Юлію Похолюк з відзнакою!

Натхненник та реалізатор багатьох творчих проектів Юлія Похолюк  – активний член студради другий рік поспіль, адміністратор Студпорталу, кореспондент газети «Студlife», «Вечірні Черкаси» та групи Студlife, пройшовши відбіркові етапи, потрапила у фінал загальноукраїнського конкурсу серед студентів, отримала відзнаку Лауреата у номінації «Кращий студент – громадський діяч».

Близько сотні студентів з 24 областей України 16-18 грудня у м. Суми змагалися за звання кращого студента України 2016 року. Всеукраїнський конкурс проходив у ІІ етапи: спочатку переможців відбирали на рівні області, після чого, кращі студенти зустрілися у фіналі конкурсу. «Такі конкурси – каже Юля, –  це чудова можливість проявити себе, отримали гарний досвід, а головне – мати нові цікаві знайомства, які у майбутньому можуть стати корисними». Юля, ми Тобою пишаємось, чекаємо нових креативних ідей та цікавих проектів!