Допомога українській армії

Студенти та викладачі УДПУ активно долучитися до участі в благодійних акціях:-«ПОДАРУЙ ТЕПЛО СОЛДАТУ» – збір теплих речей, засобів гігієни, ліків, оберігів, малюнків, листів, поробок та смаколиків для бійців фронту

ДОБРО ЖМЕНЯМИ» – збір пластикових кришечок та макулатури на протезування та лікування поранених

« ПАВУЧОК» – збір постільної білизни (б/у) для виплітання маскувальних сіток на передову

Також були зібрані кошти у сумі 3 тисячі 590 гривень – студентами факультетів: професійної та технологічної освіти,  фізики математики та інформатики, а також кошти у сумі 62 гривні , що залишились після проведення акції «Допоможи Святому Миколаю» та рішенням студентської ради теж були перенаправлені на допомогу АТО. Факультет мистецтв закупив ліків на суму 2 тис. грн. Студактив факультету початкової освіти закупив теплі рукавиці для воїнів АТО. Всі речі та кошти  передані до волонтерської громадської організації «Разом» студентською радою університету. Штаб волонтерів відвідали голова студради УДПУ Катерина Чупіна та голова волонтерського сектору Андрій Каламанич.  Добро робити легко! Дякуємо усім небайдужим!)