НОВОРІЧНА КАЗКА ДЛЯ ДОРОСЛИХ

Запах Нового року кружляв у повітрі під час проведення новорічного вогнику адміністрації і студентської ради університету, який відбувся минулого тижня у кафе «Золота фортуна». Новий рік завітав у наш університет з новорічною ялинкою, Дідом Морозом та мандаринками!

НОВОРІЧНА КАЗКА ДЛЯ ДОРОСЛИХ

Святкування вкотре довело, що блакитний вогник – один з головних елементів особливої новорічної атмосфери. На кожного, хто завітав на даний захід, чекала цікава розважальна програма, конкурси, новорічні пісні, пророцтва від Діда Мороза на 2015 рік, і звісно ж, гарний настрій. Це була справжня казка для дорослих, без якої неможливе свято. Вона є частиною магії Нового року, можливістю повернутися у дитинство. А унікальність цієї казки полягала в тому, що декани разом із студентами змагались в конкурсах, співали пісень, і як маленькі діти, раділи подарункам від Діда Мороза.

НОВОРІЧНА КАЗКА ДЛЯ ДОРОСЛИХ

У новорічній програмі, як у дзеркалі, відбилося те, у що вірять люди, і те, про що вони мріють. Магія Нового року живить наївну віру в чари – у те, що бажання, загадані в новорічну ніч, обов’язково збудуться. Захід хоч-не-хоч добіг до завершення, але запалений в серцях новорічний вогник грітиме кожного впродовж наступних новорічних та різдвяних свят.