ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ КОМАНДИ КВН «Ist_Fak»

Ще до початку виступів на сцені міського будинку культури команда КВН «Ist_Fak» (історичного факультету УДПУ) приймала вітання від прибулих на її день народження друзів із різних куточків України.

Почалося веселе шоу із представлення гостей. На свято прибули команди «Орест Гамп» (Рівне), «Замок Любарта» (Луцьк), «Бубль-гум» (Миколаїв), «Реальна валюта» (Дніпропетровськ), «Збірна молодих» (Вінниця), «Аграрвард» (Київ), НУБІП, «Смайли» (Скадовськ), а також колективи нашого університету – «Каркаде» та «Діагноз Кашпіровського».

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ КОМАНДИ КВН «IstFuk»

У складі жур були Ігор Кривошея, Андрій Опарін, Віталій Фернес, Сергій Чайка, Олександр Мельничук, В’ячеслав Мельник, а спонсорами розважального заходу виступили профком УДПУ (голова Олександр Осадчий), історичний факультет (декан Тетяна Кузнець), в.о. міського голови Олександр Цебрій, ПП Сергій Зозуля, спортивний комплекс «Марі-Марі», ВАТ «Уманьпиво», піцерія «Челентано», ресторан «Chocolate», магазини «Феєрверк», «Enter-Plus», djcafe«Іксія».

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ КОМАНДИ КВН «IstFuk»

Після оголошення правил жартівлива настанова «Ні пуху, ні пера» дала старт для гри веселих, винахідливих, кмітливих. Іскрометні жарти сипалися під час різних випробувань КВНників – візитка, розминка із залом, по 3 абонементи на 10, біатлон, продовження візитки. Команди приїхали до Умані не даремно. Було весело! Особливий інтерес викликав виступ команди-іменинниці, яку представляли Роман Діденко, Сергій Крикун, Владислав Сидоренко, Світлана Хрітонова, Сергій Олійник (звукорежисер команди Сергій Овсієнко). Учасникам свята нагадали, що перша гра команди «Ist_Fak» відбулася 14 листопада 2013 року, на першу репетицію команди прийшло 17 студентів, 2 із них і зараз грають в команді. Наступна гра команди відбудеться місті Одеса.

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ КОМАНДИ КВН «IstFuk»

Гра команд була захоплюючою і затягнулася допізна, проте глядачі цьому були лише раді. Після підрахунку балів журі визначило переможців. Ними стала команда із Луцька «Замок Любарта». Кубок за розминку здобула команда «Реальна валюта», кубок за візитку –«Смайли», кубок за біатлон – «Діагноз Кашпіровського».

Свято скінчилось, а ми чекаємо нових зустрічей, адже гра КВН дарує нам оптимізм і гарний настрій, а гумор – це природна риса характеру українського народу, яка допомагає нам долати негаразди і будувати своє майбутнє.