ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ СВЯТКУВАЛИ ХЛОПЦІ ТА ДІВЧАТА

У гуртожитку університету пройшло свято до Дня Збройних сил України. Конкурсно-розважальна програма підняла настрій присутнім на ньому мешканцям гуртожитку. У конкурсах брали участь не тільки юнаки, а й дівчата. Хлопці показали як можна по свистку швидко одягатися на час, які чарівні слова можна написати дівчатам. А дівчата писали, як вони чекатимуть хлопців з армії. Також майбутніх захисників (не тільки хлопців, а і дівчат також) перевіряли на виконання стройових прийомів.

ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ СВЯТКУВАЛИ ХЛОПЦІ ТА ДІВЧАТА

Українські козаки завжди славилися своєю силою і мужністю, шляхетністю і винахідливістю, гумором і бешкетами. Наші хлопці показали, що вони гідні нащадки своїх уславлених пращурів. Свою силу вони продемонстрували в конкурсі «Підйом гантелі на біцепс». Для представниць слабкої статі був конкурс запропонованих обставин, який показав, що дівчина може бути медичною сестрою, професійно перев’язавши голову пораненим під час бою бійцям.

ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ СВЯТКУВАЛИ ХЛОПЦІ ТА ДІВЧАТА

Майстерно виконував гуморески і казку в ролях “Колобок” викладач факультету початкової освіти Олександр Щербак, який сумує за життям в гуртожитку, адже сам був недавно студентом. Свято не відбулося б без участі студентів факультету початкової освіти. Тематичну музику до свята підібрав незамінний діджей Федір Букура, чудово виконував анекдоти та гуморески про армійське життя Олександр Матвєєв, а провели захід Наталія Шкунида та Михайло Горщінский. Свято підготувала провідний фахівець відділу виховної роботи Тетяна Бондарчук.