ЗАПРОШУЄМО НА ПРЕЗЕНТАЦІЮ МІЖНАРОДНОЇ НАВЧАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ

Громадська організація «Центр експертних рішень та адвокації» планує презентацію міжнародної навчальної програми “Social entrepreneurship in Ukraine”.

Програма навчання орієнтована на надання знань та розвиток навичок необхідних для успішного започаткування та розбудови соціального підприємництва. Вона поєднує в собі найкращі європейські практики, адаптовані до сучасних українських реалій, які будуть презентовані висококваліфікованими експертами та тренерами.

Презентація програми відбудеться на платформі ZOOM, 13 червня 2024 року о 14.00. Посилання на зустріч в ZOOM буде надіслано учасникам після реєстрації.

Зареєструватися на захід можна за наступним посиланням: https://forms.gle/or6ZASGjDbxrAwh78

З питань участі звертайтесь до контактної особи – асистентки програми навчання “Social entrepreneurship in Ukraine”: Юлія Педаш, за номером телефону +38 (096) 656 64 11

Запрошуємо до участі та подальшої співпраці!