МАЙСТЕР-КЛАС «ЯК ОБРАТИ ПОВЕРБАНК, ЯКИЙ ПРОСЛУЖИТЬ ДОВГО?»

Голова студентської ради студент факультету фізики математики, та інформатики Владислав ЯМКОВЕНКО провів майстер-клас «Як обрати повербанк, який прослужить довго?».

Владислав розповів, на що потрібно звертати увагу при виборі повербанку, а саме: характеристики акумулятора, типи портів, підтримка швидкої зарядки та  надійність продавця.

Учасники мали змогу самостійно проаналізувати сайти продавців, визначити їх переваги і недоліки, надали рекомендації щодо покупки продукції. Усі отримали брендовану продукцію від команди «Творці майбутнього».

Даний захід є одним з етапів реалізації мініпроєкту «Еко-шеринг мобільних енергоресурсів (або альтернативних джерел електроенергії) в УДПУ» команди «Творці майбутнього», що створений в межах програми UPSHIFT, яку в Черкаській області реалізує ГО «Слов’янський культурний центр «Задзеркалля»» за підтримки ЮНІСЕФ та уряду Японії.