ЗАПРОШУЄМО СТУДЕНТІВ ДОЛУЧИТИСЯ ДО НАЦІОНАЛЬНОГО СТУДЕНТСЬКОГО ОПИТУВАННЯ

Запрошуємо студентів долучитися до Національного студентського опитування й поділитися думками про заходи та ініціативи, які безпосередньо стосуються студентів й впливатимуть на їхнє навчання та побут у майбутньому.

7 лютого 2024 року експертна рада студентства закладів вищої освіти розпочала Національне студентське опитування, метою якого є збір, аналіз та актуалізація академічних потреб студентства. Зокрема, опитування надає можливості проаналізувати та сформувати пропозиції з вдосконалення зареєстрованого законопроекту щодо розширення прав органів студентського самоврядування та забезпечення прав здобувачів вищої освіти до другого читання, оцінити ставлення студентів до пропонованих ініціатив держави з реформування системи вищої освіти, сформувати найкращу модель для впровадження національної студентської організації та інституту студентського омбудсмена тощо.

Збір відповідей триває до 25 лютого 2024 року.

Посилання на опитування. Посилання на інформаційні матеріали для розповсюдження опитування