Новини

ПРОГРАМА КАНДИДАТА НА ПОСАДУ ГОЛОВИ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ УМАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ

Я, Ямковенко Владислав Олександрович, народився 21 жовтня 2002 року у місті Первомайськ Миколаївської області. Навчався в Первомайській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №16 імені Героя Радянського Союзу Я. М. Лобова.

У 2020 році вступив до Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на державну форму навчання факультету фізики, математики та інформатики за спеціальністю 014.09 Середня освіта (Інформатика). Беру активну участь в громадській діяльності факультету та університету.

Маю досвід в організації та проведенні різних заходів таких як: Презентація І курсу, День козацтва, Андріївські вечорниці, День Незалежності України й багато інших. Не дивлячись на активну участь в студентському житті, брав участь та неодноразово перемагав у конкурсах з вебдизайну, у міжнародній олімпіаді з програмування та кібербезпеки, у всеукраїнських та міжнародних конференціях.

На даний час навчаюся на 4-ому курсі та є головою студентської ради факультету фізики, математики та інформатики. Моя головна мета – це створення умов для самореалізації кожного студента університету та захист їх прав та інтересів.

Основними пунктами моєї програми є:

Культурно-просвітницька діяльність:

• проведення щорічних заходів, таких як «Презентація І курсу», «День українського козацтва», «День працівників освіти», «Андріївські вечорниці», «Шевченківські читання», «День закоханих», «День студента» та інші;
  • розвиток волонтерської діяльності в університеті;
  • проведення інтелектуальних та пізнавальних ігор;
  • літературні вечори;
  • проведення ярмарків;
  • участь у флешмобах;
  • розвиток соціальних мереж університету.

Організаційна діяльність:

• Проведення щотижневих зборів студентського самоврядування;
  • оформлення звітів про виконану роботу;
  • доведення інформації до адміністрації і вирішення проблем студентства;

Наукова діяльність:

• підтримка студентського наукового товариства.

Студентське самоврядування допомагає молоді вести активне життя, розбавити яскравими кольорами «сірі будні», розвиватися та не гаяти студентські роки, і я сподіваюсь, що разом у нас все вийде!