З ДНЕМ СОБОРНОСТІ!

Дата 22 січня 1919 року залишила глибокий слід в історичній пам’яті нашого народу. Їй судилося навічно закарбуватися в історії України величним національним святом, що символізує віковічне прагнення українців жити в єдиній незалежній державі. Саме в цей день було ухвалено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. Так, спираючись на заповітні мрії і широке волевиявлення обох частин українства, постала єдина соборна Українська держава.

Сьогодні питання солідарності, єдності нашої Батьківщини залишаються актуальними. Відстоюючи територіальну цілісність України , ми як ніколи усвідомили справжню цінність соборності та рішуче висловили готовність захищати право бути господарями на власній землі.

З Днем Соборності, вільний і незламний народе!

Разом до Перемоги!