21 ЛЮТОГО – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

Щороку, 21 лютого, ми відзначаємо Міжнародний день рідної мови – день підтримки мовного та культурного різноманіття і багатомовності, проголошений на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у 1999 році в Парижі.

Вітаємо всіх зі святом рідної української мови – наймелодійнішої,  найчарівнішої, наймилозвучнішої мови світу!

Наша рідна мова – це золота скарбниця душі народної, з якої ми виростаємо, якою живемо й завдяки якій маємо величне право й високу гордість іменуватися народом України.

Бережімо мову – важливий елемент культурної свідомості кожної людини, примножуймо її багатство, плекаймо її чистоту.

Нехай рідне слово буде для всіх нас духовним джерелом та життєвим оберегом. Миру, добра, процвітання усім нам на рідній українській землі!