Новини

23 БЕРЕЗНЯ – ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ І АМАТОРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

Гордістю Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини є 13 різножанрових творчих колективів, які мають звання «Народний». Художні керівники колективів – Заслужені працівники культури України, диригенти, балетмейстери, режисери, талановиті викладачі. Творчі колективи є володарями Гран-прі Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів і конкурсів, знанні не тільки в Україні, а й далеко за її межами. У репертуарі колективів переважає український фольклор, народна музика, твори українських класиків.

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури і аматорів народного мистецтва. Нехай здійсняться усі ваші найсміливіші життєві та творчі плани, хай кожен день буде сповнений радістю творчого натхнення, польоту думок і фантазії, успішної реалізаціі нових проектів. Здоров’я вам, добра, благополуччя і творчих перемог!

Зі святом!