Новини

УДПУ ДОЛУЧИВСЯ ДО АКЦІЇ #WHITECART З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СПОРТУ НА БЛАГО РОЗВИТКУ ТА МИРУ

У Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру викладачі, тренери, студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, розуміючи, що спорт має унікальну силу для того, щоб сприяти об’єднанню людей навколо миру, дружби та розвитку долучилися до акції #WHITECARD зі своєї домівки.

Нагадаємо, що за умовами акції атлетам та спортивним організаторам пропнувалось впродовж 2- 6 квітня викласти креативне фото із білою карткою й розповісти про свою мотивацію у спорті або про значення спорту в своєму житті, а фото позначити хештегом #WhiteCard й тегнути @peaceandsport та the_olympic_team_ua. Детальніше читайте на сторінках  Facebook.

Дякуємо усім, хто долучився! Бережіть себе! Будьте здорові та спортивні!