Cтудентка УДПУ стала кращою спортсменкою Черкащини

Студентка факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Майстер спорту України, учениця Школи вищої спортивної майстерності та Боксерського клубу «АРЕС», член національної збірної України з боксу Анастасія Ковальчук визнана кращою спортсменкою Черкащини за грудень 2019 року, це вже друге почесне звання за всю спортивну кар’єру Анастасії.

У грудні 2019 року на Чемпіонаті України з боксу серед жінок до 22 років (м. Бровари, Київська обл.) за результатами двобою у фіналі здобула перемогу і виборола можливість представляти Україну на Чемпіонаті Європи з боксу, який проходитиме восени в Італії.

З 8 по 19 січня Анастасія Ковальчук бере участь у навчально-тренувальних зборах в Конча-Заспі, де проходить підготовка молодих спортсменів до участі у Європейських змаганнях.

Бажаємо Анастасії спортивної витримки, вдалих поєдинків та яскравих перемог.