В УДПУ відбувся відкритий кубок з боксу пам’яті в.Т. Ткаченка

12 грудня 2019 року в спортивній залі УДПУ імені Павла Тичини відбулася найграндіозніша спортивна подія року – Відкритий кубок з боксу, присвячений пам’яті Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України, колишнього викладача, завідувача кафедри фізичного виховання університету В.Т.Ткаченка. Саме Віктор Тимофійович ініціював створення Федерації боксу в м.Умань та сприяв проведенню перших змагань в університеті. Організатори турніру – Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини та боксерський клуб «Арес».

Почесними гостями турніру стали координатор розвитку студентського та шкільного боксу України, МСУМК, учасник олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро Володимир Матвійчук та начальник штатної національної збірної команди України з боксу Анастасія Молочко.

За дорученням ректора УДПУ, доктора педагогічних наук, професора Олександра Безлюдного учасників турніру привітав голова профспілкового комітету, доцент Валентин Хитрук.