Cвятий Миколай допомагає повірити у диво

Сьогоднішній ранок актори народного театру драми і комедії разом із Миколаєм розпочали із приємних сюрпризів. Зі святковим настроєм, вітаннями та подарунками вони завітали до ректорату, відділів, центрів, структурних підрозділів, щоб привітати усіх з Миколаєм. Щирість та доброзичливість акторів, чудові віншування допомогли навіть дорослим повірити у чарівність цього свята.

По обіді новорічна ялинка та казкові герої зібрали у актовій залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на гостину до Миколая дітей співробітників та студентів. Саме там пройшли святкові новорічні вистави з конкурсами та подарунками, організовані профспілковим комітетом (голова Валентин Хитрук), Центром культури та дозвілля «Гаудеамус» (начальник Наталія Алексеєва) та акторами театру драми та комедії факультету початкової освіти (художній керівник Наталія Алексеєва).