Cтудрада УДПУ взяла участь у всеукраїнському форумі.

З 6 по 8 листопада у с. Кам’яниця Ужгородського району пройшов щорічний Всеукраїнський студентський форум “Студентство – авангард державотворення”, де активну участь взяли представники студентської ради УДПУ, а саме Денисюк Катерина (голова студради), Романенко Дмитро, Новосад Софія, Чередайко Анастасія та Гурбич Сергій.

Всі 3 дні студенти мали унікальну можливість прослухати цікаві лекції на тему національно-патріотичного виховання, діяльності органів студентського самоврядування загалом та основні напрямки діяльності, спрямовані на виховання патріотично вмотивованої молоді. Більше того, велика кількість запрошених спікерів ділились власним досвідом роботи у різних видах студентських об’єднань, проводили анологію діяльності учнівського та студентського самоврядування, розкривали свої секрети поєднання навчання та активності, вчили ораторському мистецтву та спілкуванню з адміністрацією ЗВО.
“Повертатись додому із величезним багажем знань та натхнення – безцінно. Особливо приємно було знаходитись у компанії таких же енергійних однодумців!” – відзивається Денисюк Катерина. “Багато говорили, дізнавались нового, сміялись – однозначно крутий досвід! ” – каже про форум Романенко Дмитро.