«КРАЩИЙ СТУДЕНТ УКРАЇНИ»

14-16 грудня у м. Херсон відбувся Всеукраїнський конкурс «Кращий студент України», який був організований за підтримки Міністерства освіти та науки України, Міністерства молоді та спорту. Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляли найкращі студенти, які привезли перемогу рідному ЗВО.

У категорії «Кращий студент-спортсмен України» переміг студент факультету фізичного виховання – Чемпіон України, Чемпіон Європи та Чемпіон світу з гирьового спорту – Валентин Хмільовий.

У номінації «Кращий студент України. Комплексна характеристика» університет представляла студентка факультету початкової освіти Наталія Алексеєва. Допомогою та опорою Наталії на конкурсній програмі був Максим Турчинський – студент факультету фізичного виховання.

Тому впевнено можна сказати, що наші студенти – найкращі!