“СТУДЕНТСТВО – АВАНГАРД ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ”

Реєстрацію на Всеукраїнський студентський форум «Студентство – авангард державотворення» відкрито!

Для участі у Форумі необхідно до 13 листопада зареєструватися за посиланням: goo.gl/B1dZ4K

Нагадуємо, що Форум буде відбуватися уже втретє і втретє збере найкращих студентів із усієї України, які матимуть можливість не лише отримати теоретичні знання щодо державотворення, роботи органів місцевого самоврядування, органів державної влади, а й відчути себе у ролі управлінців, журналістів, державних службовців та інших стейкхолдерів, які впливають на розвиток національно-патріотичного виховання в Україні. Наприкінці Форуму учасники напрацюють своє бачення розвитку національно-патріотичного виховання молоді в Україні.

Організаторами форуму є Мiнiстерство молоді та спорту України спільно з Київською обласною державною адміністрацією у партнерстві з Освітня асамблея.

Контактна особа: Viktoriia Sisetska тел. +38063-624-97-19

Не втрать можливість відвідати найпатріотичнішу студентську подію осені!