«МАРКЕТ МОВ» – ОСВІТНІЙ ФЕСТИВАЛЬ ДЛЯ МОЛОДІ

Студентка УДПУ Смілянець  Олександра, яка входить до складу студентської ради при Міністерстві Інформаційної політики, ділиться враженнями про фестиваль: « Це найяскравіша подія моєї осені. Так багато вільних людей, які прагнуть вивчати щось нове, ділитися досвідом і натхненням з іншим! Фестиваль «Маркет мов» став для мене потужним поштовхом до самовдосконалення. Я бажаю всім знайти мотивацію ЩОДНЯ щось вивчати, ЩОДНЯ  відвідувати якийсь цікавий захід, ЩОДНЯ знайомитися з новими людьми. Тоді життя здаватиметься наповненим, а дороги вестимуть до перемоги».

Вивчайте мови світу – і розширяться горизонти!

Організаторами стали Міністерство інформаційної політики України та масштабний проект Lingva.Skills за ініціативою Студентської ради при Міністерстві Інформаційної Політики. Захід задумано як популяризація вивчення не лише англійської, а й інших іноземних мов, котрі найбільше користуються попитом на ринку праці.