НА ЧАСІ – ДОПОМОГА АРМІЇ СВОЇМИ РУКАМИ

Волонтери м. Умань закликають про допомогу  воїнам АТО. У вихідні та святкові дні завітайте у волонтерські  штаби міста «До перемоги», «Разом».  Будь-яка допомога важлива!

Також залишається АКТУАЛЬНОЮ – плетіння маскувальної сітки

Антитерористична операція на сході країни триває. Нашим солдатам потрібно ховати техніку, щоб зробити її непомітною для ворожих сил. Тому дуже просимо всіх небайдужих людей долучитися до плетіння сіток.

Щоб почати плетіння сітки потрібно рибацькі сітки (не з жилки), легка тканина зеленого, коричневого та чорного кольорів .

Тому якщо у вас є речі вказані вище, просимо приносити їх в штаб допомоги військовослужбовцям «Разом».

Зроби внесок в перемогу своїми руками! Плетіння маскувальних сіток, кікімор, пошиття одягу для військових та багато інших волонтерських ініціатив, що не потребують фінансів.

ЦЕ ВАЖЛИВО – ЦЕ СТОСУЄТЬСЯ КОЖНОГО!

Адреса штаб “Разом”

Умань, вул. Жовтнева, 7 (біля ТЦ «Барвінок»)

Тел. 097 357 83 36, 063 677 16 22

Контакти штаб “До перемоги” – 096 461 42 38,  099  200 31 60  Ольга Ситник