МОЛОДІЖНИЙ ОБМІН«MAP Yourself» – СПРОБУЙ ВЛАСНІ СИЛИ!

Литва запрошує! (дедлайн 15 липня)
Для молодих людей, які відкриті до пізнання себе та навколишнього світу молодіжний обмін «MAP Yourself».

Проект пройде 11-19 вересня 2018 у Литві в екотуристичному центрі Мілкінтіне у місті Gruzdziai (235 км від Вільнюса).
Проект спрямований на підвищення рівня міжкультурної обізнаності, знищення стереотипів, на зростання толерантності та розуміння інших культур шляхом вдосконалення себе. Учасникии дізнаються про нові методи самонавчання та самопізнання, працюватимуть над зростанням самоповаги та впевненності в собі. Будуть навчатись бути проактивними заради майбутнього розвитку Європейської спільноти.

Кого ми шукаємо:
– Активна молодь та молодіжні представники 18 – 25 років.
– Зі знанням англійської мови на розмовному рівні.
– З обізнаністю в темі проекту та досвідом у даній тематиці.
– З високим інтересом до тематики проекту та мотивацією до участі в ньому.
– З можливістю застосування та поширення знань, здобутих під час проекту, після його завершення.

Перевага надається кандидатам із економічними, географічними або ускладненнями в освіті (просимо зазначити в заявці). Та тим, хто раніше не брав участь у проектах, що фінансуються Erasmus+.

Фінансування проекту:
100% витрат на харчування, проживання та квитки.Учасникам необхідно самостійно оформити страховий поліс.
Учасники сплачують 40 EUR благодійний внесок відправляючий організації (після затвердження вашої кандидатури організаторами).

⚠Один із учасників може бути звільнений від сплати членського внеску відправляючій організації. Для цього необхідно організувати свій локальний соціальний проект, акцію або дію, що матиме корисний вплив на суспільство. Данний проект повинен бути організований до початку Єразмус+ проекту. Просимо коротко описати вашу ідею в графі Social Project при заповленні заявки.

📩Зацікавило? Поспішай заповнити аплікаційну форму до 15 липня https://goo.gl/forms/rotRHAwji2pX4EMn2