ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ УДПУ ЗАПРОШУЄ АБІТУРІЄНТІВ!

Факультет фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини було створено в 2007 році на базі спеціальності «фізичне виховання» з метою якісної підготовки висококваліфікованих фахівців у сфері «фізичного виховання, спорту та здоров’я людини», які поєднують у собі професійні знання, ділові якості та здатності розв’язувати проблеми сучасної науки й практики з високою культурою та громадською свідомістю.

За час існування факультетом було підготовлено понад 1200 вчителів фізичної культури. Вони щорічно поповнюють тренерські та педагогічні колективи навчальних закладів Черкаської, Кіровоградської, Вінницької, Київської, Одеської, Миколаївської та інших областей України.

Матеріально-технічна база

• Спортивна зала (32*24) – 768 м2