Студенти обирають своїх лідерів!

“Стартує перший етап виборів голови студради університету”… А тим часом на факультетах активно формуються нові студентські ради!

Новообраними студдеканами стали:

ІСТОРИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ – Пересунько Мирослава (ІІІ курс);

ФАКУЛЬТЕТ ПРОФЕСІЙНОЇ ТА ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ – Наталія Трохимчук (ІІ курс) ;

ФАКУЛЬТЕТ СОЦІАЛЬНОЇ ТА ПСИХОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ – Чупіна Катерина (І курс МАГІСТРАТУРИ);

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ – Величко Катерина (ІІІ курс);

ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕС-ОСВІТИ – Ляшко Руслан (ІІ курс);

ФАКУЛЬТЕТ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ – Король Марина (ІІІ курс).

Вітаємо наших студентів і бажаємо їм творчого натхнення та плідної роботи!

Довідка. В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла діє студентське самоврядування, яке є невід’ємною частиною громадського самоврядування навчального закладу. Студентське самоврядування забезпечує захист прав та інтересів студентів та їх участь в управлінні вищим навчальним закладом. Студентське самоврядування об’єднує всіх студентів університету. Усі студенти, які навчаються у вищому навчальному закладі, мають рівні права та можуть обиратися та бути обраними в робочі, дорадчі, виборні та інші органи студентського самоврядування. Студентське самоврядування здійснюється студентами безпосередньо і через органи студентського самоврядування, які обираються шляхом прямого таємного голосування студентів.