ЦІКАВІ ЗУСТРІЧІ В АКАДЕМІЇ МОЛОДІЖНОГО ЛІДЕРА

Організацію Об’єднаних Націй зазвичай вважають чимось далеким та недосяжним. Насправді ж представництва ООН діють практично в кожній країні. Робота в них – це реальна можливість долучитися до розбудови світового порядку, працюючи з людьми з різних куточків планети та подорожуючи світом. Як потрапити до штаб-квартири ООН  – спектр можливостей. Про це дізнавались наші студенти – учасники Академії молодіжного лідера під час презентації проекту “Молодіжний делегат України до ООН”. Є кілька способів стати членом команди ООН: працевлаштування (для досвідчених фахівців);робота у статусі молодого професіонала (для нещодавніх випускників);стажування (для студентів останніх курсів та аспірантів);волонтерська діяльність (для всіх охочих);робота в регіональному представництві за Програмою Розвитку ООН. Надзвичайно цікава та змістовна зустріч учасників з Ольгою Рудою. Почати працювати в ООН можна й у власній країні через Програму Розвитку ООН (UNDP, вона ж ПРООН). Це суттєвий плюс для подальшої кар’єри. До того ж потрапити туди значно легше, ніж до головної штаб-квартири.