День святого Валентина в УДПУ

Уже традиційно 14 лютого студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини долучилися до щорічного святкування Дня святого Валентина. Це свято сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, набуває все більше популярності в Україні. Недарма його відзначають напередодні весни, пори року, коли почуття прокидаються разом з природою, стають ще сильнішими.

Студенти активно проводили різноманітні заходи, як на рівні факультетів та інституту, так і на університетському рівні. Всі зали були прикрашені сердечками; виставлені фотозонони, де кожен бажаючий зміг зафіксувати позитивні моменти цього дня; фотоакції та книжкові виставки; концерт до Дня закоханих; різноманітні майстер-класи по виготовленню валентинок та звичайно резиденція самого Валентина, де кожен міг відправити своє побажання або навіть освідчення в коханні!