ЛІТЕРАТУРНИЙ ВЕЧІР ДО ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАНИ «СОЛДАТИ СВОБОДИ»

6 грудня 2017 року студенти історичного факультету відзначили День Збройних Сил України .

Довгим і тернистим шляхом йшла Україна до дня своєї самостійності. Багато випробувань та негараздів випало на долю українців у боротьбі за свободу та незалежність. І завжди в цій боротьбі поруч із народом йшов воїн-солдат. Завдяки воїнам української армії ми маємо змову навчатись в університетах, ходити безтурботно на роботу, спокійно спати у своїх домівках. Вони – це СОЛДАТИ СВОБОДИ, СОЛДАТИ ІСТИННОЇ ПРАВДИ!

Тож сьогодні ми вітаємо усіх військовослужбовців української армії, відзначаючи їх значну роль у підтримці Україною свого незалежного статусу. Дякуємо тим, хто кров’ю і потом будує нове майбутнє України! Земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити себе не може. Тому це святий обов’язок тих, хто живе, хто користується всіма її благами і дарами. Слава захисникам Вітчизни!