Відбулось вручення сертифікатів учасникам проекту «Академія молодіжного лідера»

22 листопада 2017 року, о 11:00 відбулось вручення сертифікатів учасникам проекту «Академія молодіжного лідера».

У цей день Молодіжний ресурсний центр провів тренінг із громадської діяльності для активної молоді міста Умані. Участь у заході взяли учасники Уманської академії лідерства та інших навчальних закладів.

Тренерами проекту виступили директор ЧОМРЦ  Олена Кудрявцева та заступник директора Володимир Панченко. Під час тренінгу учасники обговорювали права людини, основи проектного менеджменту та активне громадянство,вивчали міжнародні документи у сфері прав людини, вели змістовні дискусії, обмінювались досвідом. Окрім спілкування, програма заходу включала інтерактивні вправи, командну роботу та презентацію молодіжних організацій.