Концерт до Дня Студента

Студентство університету гучно і весело провели Тиждень студента, програма якого була доволі насичена і цікава – флешмоби і квести, ярмарки і виставки, конкурси і презентації першокурсників, розважальні концерти, День студентського самоврядування та студентський «Dress code day» і ще безліч цікавинок на факультетах/інституті. На високому рівні пройшли урочистості з нагоди Міжнародного дня Студента – відбувся грандіозний концерт та нагородження кращих студентів, серед яких переможці олімпіад, конкурсів, відмінники навчання, спортивні чемпіони, лідери студентського самоврядування, творчі особистості і активісти. Кожен виступ чарував глядачів своєю неповторністю та креативністю.

Начальник відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради Наталія Вдовиченко –  виконала почесну місію нагородження студентського активу. Яскраві події, яскраві спогади – все це незабутні студентські роки, що проходять в найкращому вузі під назвою Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини. Віват Тобі, УДПУ!