«Гідність для українського народу – понад усе»

21 листопада 2017 року. Саме в такий  холодний і осінній день чотири роки тому патріоти з багатьох регіонів України виступили проти злочинної влади. Далі були студентські протести, євроланцюг, марш мільйонів, трагічна загибель Небесної сотні. Ми вийшли переможцями. У нас з’явились нові герої, більше сумних дат, більше посмертних нагород,  але… «гідність для українського народу – понад усе», чи не так?

Ми, студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, низько вклоняємося всім, хто своєю кров’ю  захищав ідеали демократії, виборював свободу і незалежність для  нашої України.

Ми не забудемо ваш подвиг, не втратимо те, заради чого ви пожертвували життям. Ви наші орієнтири, ви наші зірки!