Стартував безкоштовний онлайн репетитор з англійської мови

Знаєш, що “London is the capital of Great Britain” але хочеш знати більше? Набридли нудні уроки і суха граматика? Ти по адресу!

Що?
Протягом 14 днів учасники проекту БЕЗКОШТОВНО отримуватимуть цікаві завдання і опрацьовуватимуть їх з прогресивним викладачем.
Наша мета – довести, що англійську можна вивчати цікаво і весело.

Коли?
Старт 7 серпня. Фініш – 21. В тебе два круті, насичені і корисні тижні для англійської. Приєднатися можна будь-коли.

Що ми даємо?
✔️мотивацію навчатися
✔️підтримку однодумців та репетиторів
✔️щодня ЦІКАВІ завдання
✔️лайфхаки з вивчення мов.

Як стати учасником?
Мати акаунт в інстаграм☝Виконувати завдання і надсилати в приват або опубліковувати з хештегом #your_better_english_tasks (у обох випадках ти отримуєш корективи та коментарі нашого викладача).

Що далі?
Ми організовуємо чати, ігри, марафони англійською, пишемо статті та відповідаємо на Ваші питання, що стосуються інгліша.
#англійськаонлайн #англійськащодня#englishiseasy #languageschool

Проект в інстаграмі та детальніша інформація: https://www.instagram.com/your_better_english/