#Чиста_країна_челендж

Місто Умань приймає виклик #Чиста_країна_челендж від ГО Let’s do it Ukraine в рамках щорічної всеукраїнської соціально-екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій «Зробимо Україну чистою разом!», яка пройде 29 квітня о 10:00 на території набережної Осташівського ставу.

Пропонуємо Вам приєднатися до акції та зробити наше місто чистішим! Адже Умань – це місто відоме у всьому світі завдяки ДП «Софіївка». Безумовно наше місто прекрасне, але спільними зусилля ми можемо зробити його кращим, а головне чистішим. Рекомендую запастися пакетами для сміття, рукавицями, гарним настроєм та приєднатись до нас. По закінченню відбудеться фотосесія з учасниками та організаторами акції. Ваша підтримка надасть змогу провести всеукраїнську соціально-екологічну акцію «Зробимо Україну чистою разом!» на високоякісному рівні та зробити вагомий внесок у виховання дбайливого ставлення громадян до довкілля та розвиток волонтерського руху в Умані та в Україні.

З повагою,

Координатор всеукраїнської акції

«Зробимо Україну чистою разом!»

у місті Умань Гончар Андрій

Контакти : +380969910663 +380637939794