Конкурс креативних ідей – переможець отримає 100 тисяч грн.

Переможець отримає 100 000 грн та шанс на реалізацію своєї креативної ідеї та можливість навчатись у Kyiv Academy of Media Arts.

Kyiv Academy of Media Arts та ВДНГ-TECh за підтримки Київстар проводять конкурс креативних ідей для відкриття нових імен у рекламі. У ході конкурсу на вас чекає взаємодія з менторами, експертами в сфері креативних комунікацій та навчання в Kyiv Academy of Media Arts.

Для кого? До участі в конкурсі запрошуються всі охочі у віці від 18 років будь-якої спеціальності/роду діяльності, які можуть бути співробітниками рекламних або комунікаційних агентств (арт-директори, копірайтери, дизайнери, інтерактивні креатори, стратегічні та медіа-планери, акаунт-менеджери), дизайн-студій, маркетинг/бренд-менеджери та студенти профільних факультетів, які проживають на території України. Заявки можна подавати від імені команди, до складу якої входить від 3 до 6 осіб, що мають компетенції у розробці стратегії, креативу та дизайну.

Переможець отримає 100 000 грн та шанс на реалізацію своєї креативної ідеї.

Детальніше: http://bigidea.vdngtech.com/#timeline