Яке воно зазеркалля ТК”Умань”

Кожен новий день відкриває нові можливості для учасників Академії молодіжного лідера, більшість якої складають студенти УДПУ – Ліана Ціліцінська, Катерина Нестерова, Дар’я Азарова, Діонісій Григоренко, Анна Кулінєєва, Дарія Рябоконь, Антон Терещук, Світлана Попик, Аня Огородник. Цього разу студенти завітали на телекомпанію “Умань”. Екскурсію для гостей провела головний редактор Олена Тржесневська.

Хлопці та дівчата познайомились з журналістами і людьми, які залишаються за кадром. Побачили, як готуються репортажі. Здійснили екскурсію приміщеннями, в яких створюють передачі, а також в студії, де знімають і монтують більшість програм. Познайомилися з роботою телесуфлера та побували в ролі ведучого. Попереду – багато планів на співпрацю!