Щедра масляна

Неможливо уявити собі завершення зими без традиційного масляного тижня. Свято Масниці- Колодія присвячене прощанню з холодною зимою та зустрічі з теплою весною.

Тиждень перед початком Великого посту – це час багатого частування, розваг, походів в гості і всіляких веселощів. Є навіть така приказка: «На Масляну співайте, грайте, усіх млинцями пригощайте».

На Масляну старались зробити добру справу, забути всі образи, печалі. Нещодавно був проведений благодійний ярмарок у двох корпусах УДПУ. Цього року кожен факультет долучився до свята в приніс різноманітні страви із млинців. Студенти продемонстрували різні зразки млинцевої творчості з смачною начинкою і вишуканими варенням, джемами, сметаною.

Усі кошти зібрані на Масляній пішли на допомогу безпритульний тваринам у Благодійний фонд міста Умані «Серце друга».

Любімо Україну! Вивчаймо нашу історію та культуру та святкуймо наші, рідні тисячолітні свята. Усім бажаєм радості, добра та весняного тепла !