Міжнародний день дарування валентинок і …. книжок

Шановне товариство, долучаймося до одного з наймолодших свят – Міжнародного дня дарування книг (International Book Giving Day). Свято відзначають від 2012 року, воно об’єднує всіх, хто дарує книжки дітям і вчить їх любити читання. За три роки ініціатива отримала підтримку в усьому світі та продовжує знаходити нових ентузіастів і учасників.
День дарування книг “придумала” американка Еммі Бродмур. Ідею підказав її маленький син, який запитав маму, чому немає особливого дня, коли люди дарують одне одному книжки. Згодом це починання підтримали у всьому світі.
Не дарма ж кажуть, що всі подарунки поділяються на дві категорії: хороші подарунки – і книжки. То влаштуймо собі і дітям маленьке свято – просто вже, не баріться!)