“Звичка думати” – програма з розвитку критичного мислення

«Звичка думати”  – це серія майстерень, де разом із фасилітаторами з України та інших країн, учасники зможуть познайомитися з теорією та практикою розвитку критичного мислення, попрацювати з власними навичками критичного мислення, розробити/адаптувати та апробувати у своїй освітній діяльності методи розвитку критичного мислення.

Організатори запрошують до участі людей:

• віком від 20 років;
  • з усієї території України, включно з тимчасово окупованими АР Крим і районами Донецької та Луганської областей (для участі в першому етапі програми);
  • зацікавлених у розвиткові критичного мислення, а також експертів та експерток у сфері освіти, студентів та студенток, громадських активістів, які працюють у сфері освіти;
  • відкритих до нового досвіду, неформальних підходів в освіті, різноманіття думок і досвіду в групі;
  • які готові активно створювати простір для розвитку критичного мислення й продуктивної взаємодії між собою;
  • з мотивацією розвивати свої освітні навички роботи з темою критичного мислення;
  • які працюють у сфері формальної чи неформальної освіти (з будь якою цільовою групою);
  • зацікавлених у професійній співпраці з учасниками з Росії, що працюють з темою розвитку критичного мислення у своїх спільнотах.

Умови участі:

• участь у всіх днях обраної локальної майстерні – обов’язкова;
  • за умови участі у наступних етапах програми обов’язковою є участь у всіх програмних заходах;
  • участь у програмі передбачає організаційний внесок – 300 гривень. Сума вноситься за 2 тижні до початку обраної локальної майстерні на надісланий організаторами рахунок.
  • заїзд на локальні майстерні, проживання та харчування оплачуються програмою.
  • від’їзд із обраної локальної майстерні учасники та учасниці оплачують самостійно.

В особливих випадках (для не більше як 10% учасників чи учасниць) передбачена оплата дороги в обидва боки.
Щоб подати свою кандидатуру на участь, потрібно зареєструватись за посиланням.

З питань участі звертайтеся:
sviat.popov@dumay-rua.org​ – Святослав Попов
taras.grytsiuk@dumay-rua.org​ – Тарас Грицюк.

Програму «Звичка думати / Привычка думать» реалізує в Україні громадська організація «Інша Освіта» в партнерстві з MitOst e.V. (Берлін) та Красноярською регіональною громадською організацією «Интерра» за дружньої фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та Фонду Роберта Боша в рамках проекту «Діалог для змін».

FB: https://www.facebook.com/dumay.rua/

Детальніше: http://insha-osvita.org/news/dumay-rua