Уманська коляда – 2017

Розпочинається конкурс колядок і щедрівок «Уманська коляда»!

До участі в конкурсі запрошуються мешканці міста Умані та прилеглих міст і районів: аматорські та професійні колективи, веселі компанії колядників, щедрівників та посівальників усіх вікових категорій, творчі колективи.

Конкурс триватиме з 01 січня по 15 січня 2017 р.

Зберіть веселу компанію однодумців, одягніть різдвяні костюми, виконайте святкову пісню (колядку, щедрівку, посівалку) у друзів або в одному із закладів соціальної сфери міста чи району, зніміть цей процес на відео за допомогою будь-якого доступного пристрою (відеокамера, смартфон, фотоапарат), викладіть це відео на сторінці в YOU TUBE та надішліть електронною поштою посилання в заявці-анкеті на участь у конкурсі до оргкомітету umankultura@ukr.net.

Найкращі відео отримають грошові винагороди.

Детальніше за посиланням: http://uman-rada.gov.ua/index.php/novyny/aktualno/item/8063-umanska-koliada-2017