TED рекомендує: книги для твого натхнення

За вікном – чи то дощ, чи то сніг, в університеті – сесія, а на душі – тяжко. Схоже, комусь не завадить добряча доза натхнення. На допомогу поспішають спікери TED: обирай книгу до смаку та реабілітуй серце і душу.

1. Take This Stallion від Anaïs Duplan
Година з цією книжкою змінить плин твоїх думок: поет Дуплан переформує їх завдяки яскравій ліриці, яка, до того ж, гіпнотизує.
2. Chanting in the Hillsides: The Buddhism of Nishiren Daishonin in Wales and the Borders від Jeaneane and Merv Fowler
Хоча книга розповідає про уельську групу Soka Gakkai International, японський рух на основі вчення буддистського монаха 13 століття.
3. Global Chorus: 365 Voices on the Future of the Planet, редакція Todd MacLean
Ця надзвичайна книга містить 365 повідомлень про прийдешнє нашої планети.
4. Kafka on the Shore від Haruki Murakami
Цей роман японського автора – витвір уяви, але він здатен перенести тебе у світ, який змушує вірити в передбачення.
5. Odes to Common Things від Pablo Neruda
Світ Неруди запрошує повністю зануритися у наш власний Всесвіт, закликає охопити непевність та інтимність повсякденного життя.
6. Tenth of December: Stories від George Saunders
Короткі історії Сандерса – дивні та подекуди темні, але ніхто не пише краще про людську вразливість, жахливу й прекрасну водночас.
7. Becoming Wise: An Inquiry into the Mystery and Art of Living від Krista Tippett
Ця книга розповідає про те, що робить нас людьми – як і радіо-шоу та подкасти автора On Being.
8. The Power of Now: A Guide to Spiritual Enlightenment від Eckhart Tolle
Я почала свої медитаційні практики з простого навчання: частково – з цієї книги, яка пояснює, що означає «бути тут і зараз».
9. If You Want to Write: A Book About Art, Independence and Spiritвід Brenda Ueland
Для тих, хто знає: вони можуть багато що подарувати світу, а стресове сьогодення може виглядати безнадійним.
10. Finn Family Moomintroll від Tove Jansson
Кажуть, сім’ю не вибирають. Це неправда….
11. You Are Special від Max Lucado
Книга говорить про те, як важливо не дозволяти собі потрапити в пастку критики чи похвали оточуючих.