«Street Art Photo 2017»

УВАГА!

Вулична фотографія один з найпопулярніших жанрів серед фотографів. Тому Студрада УДПУ оголошує конкурс вуличної зимової фотографії «Street Art Photo 2017»

Немає чітких і загальноприйнятих визначень і описів жанру вуличної фотографії. Всі визнають, що це фотографії, зроблені в громадських місцях: на вулиці, у міському громадському транспорті, фотографії, які не піддавалися маніпуляціям. Вулична фотографія – це полювання миттєвостями, які дарує нам повсякденне вулична життя. Естетичну цінність і стиль фотографій кожен фотограф визначає для себе самостійно.

Умови конкурсу:

• Фотографії повинні бути зроблені в жанрі «Вулична зимова фотографія» у будь-якому громадському, публічному місці без втручання фотографа в ситуацію: на вулиці, пляжі, в парку, на річці тощо; щоб чітко було видно зимовий настрій:)
  • Додавати фотографії на конкурс мають право тільки їх автори.
  • Мінімальна постобробка фотографій: переведення в чорно-білий стан, контраст, насиченість, кадрування
  • Кількість фотографій не обмежена.

За найкраще фото автор отримає приз!

Період прийому робіт до 06.02.2017