МОН долучить Microsoft до створення освітньої онлайн-платформи

Міністерство освіти і науки України залучить компанію Microsoft до створення інтерактивної освітньої онлайн-платформи.

МОН України і «Майкрософт Україна» співпрацюють з 2003 року. 24 січня Міністр освіти і науки Лілія Гриневич на Світовому освітньому форумі в Лондоні зустрілася з віце-президентом Microsoft з питань освіти Ентоні Сальсіто. Тривало обговорення щодо розробки і створення освітньої онлайн-платформи. Завдяки нововведенню кожен українець у майбутньому матиме доступ до якісних освітніх матеріалів. Першочергово онлайн-платформа стане складовою масштабної реформи середньої освіти. Вона сприятиме запровадженню дистанційної моделі навчання. Також Microsoft надаватиме менторську допомогу та сприятиме підготовці вчителів до нових умов за допомогою курсів та навчальних програм Microsoft. «Для наших вчителів настане час великих відкриттів, і ми будемо вдячні компанії Microsoft за допомогу в розробці та технічній підтримці освітньої онлайн-платформи», – наголосила Міністр освіти і науки України.

«Трансформація освіти – є однією з ключових реформ для країни. Концепція Нової української школи має забезпечити інвестиції в розвиток людського капіталу заради інноваційного зростання країни і самореалізації кожної людини. У основі нової платформи будуть закладені нові стандарти знань, сучасні навчальні програми та методи. Окрім того, ми маємо на меті впровадження дистанційної моделі навчання. Наразі деякі сільські школи в Україні не мають жодного з’єднання з інтернетом. Єдиний шлях подолання цієї проблеми – це технології», – зазначила Лілія Гриневич.