Христос Рождається! Славімо його!

У Різдвяний вечір немає місця кращого за рідний дім! Ми збираємося тісним дружним колом з близькими та друзями, вітаємо один одного і бажаємо найкращого! Як стати щасливішими? Треба просто відмовитися від образ і злоби. Примиритися зі всіма, найти мир у душі. У це свято ми можемо заново народитися, адже сьогодні день народження Христа. Нехай же заповіти Спасителя нашого будуть життєвим дороговказом для всіх – «Кожен хай буде завжди милосердним до слабкого, сироти, хворого і вбогого». І нехай сам Господь подарує вам смирення і силу духу, а Різдво змінить Ваші турботи на радість, а будні — на свято. Нехай у цей день на всій планеті настане довгоочікуваний мир. Христос рождається! Славімо Його!