Члени студради перевіряли прозорість здачі сесії

Як показали результати здачі зимової заліково-екзаменаційної сесії, залучення представників студради до контролю над цим процесом пройшло успішно. Згідно наказу ректора про створення умов щодо прозорості та відкритості під час проведення підсумкового контролю із допущенням до цього процесу представників органів студентського самоврядування, члени студентської ради університету побували на екзаменах на всіх факультетах та Інституті економіки та бізнес-освіти. Найбільше екзаменів відвідали голова студради університету Катерина Чупіна (факультет соціальної та психологічної освіти), заступник голови студради Андрій Бондаренко (Інститут економіки та бізнес-освіти), члени студради Мальвіна Коломієць (факультет іноземних мов), Валентин Майстренко (факультет фізики, математики та інформатики). Вони констатують, що студенти своєчасно й успішно підготувалися до заліково-екзаменаційної сесії 2016/2017 навчального року. Без сумніву, присутність представників студради університету під час проведення підсумкового контролю сприяла попередженню фактів порушень чинного законодавства про вищу освіту.