Як у студмістечку Миколая зустрічали!

В день св. Миколая, студмістечко УДПУ завжди наповнюється гамором, панує особлива святкова атмосфера. Зважаючи на те, що батьки студентів, які проживають у гуртожитках УДПУ, зараз далеко від своїх дорослих дітей, студрада спільно з деканатами ініціювала акцію: св.Миколай відвідує студентів, які проживають в гуртожитку, та приносить їм подарунки чи різочку, залежно від того, як «дитина» поводилась протягом навчального року. Миколай обійшов усі кімнати гуртожитків з великим чарівним мішком подарунків, який заздалегідь дбайливо наповнили солодощами деканати факультетів, добре попрацювали лідери студентського самоврядування. Ніхто не залишився без подарунка – кожен чобіток чи то торбинка на дверях був наповнений солодкими сюрпризами. І хоча вже зовсім дорослі наші «малята», та все ж раділи подарункам по-дитячому:). А ввечері студрада проводить традиційний святковий вогник з адміністрацією УДПУ. Програма цікава і доволі насичена – там і цікаві конкури, і веселі ігри, і яскраві художні номери. Далі буде! Слідкуйте за новинами)