Вибір є завжди!

Щороку 1 грудня ми відзначаємо Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У цей день у всьому світі виражають підтримку людям із ВІЛ/СНІД, привертають увагу громадськості до вирішення проблеми епідемії, боротьби із проявами дискримінації хворих, толерантного ставлення до них. Ініціаторами проведення просвітницької акції «Вибір є!» в Умані стали: відділ у справах сім’ї та молоді міської ради та учасники проекту «Академія молодіжного лідера», більшість якої складають студенти УДПУ. Прозвучали пісні у виконанні Анни Кулінєєвої (УДПУ) та Ірини Автухової (УДПУ), вірші читали: Діонисій Григоренко (УДПУ) та Тетяна Савелюк (УНУС). Ведучі – Світлана Попук (УДПУ) та Карина Сокоренко (УГПК).

15320444_1000842093376671_405700222_n
На завершення учасники заходу свічками виклали символічну червону стрічку – символ боротьби зі СНІДом.
Дякуємо усім, хто приєднався до акції!!!