Студенти УДПУ переможці Чемпіонату Черкаської області з багатоповторного жиму України

В залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини пройшов відкритий Чемпіонат Черкаської області з багатоповторного жиму під егідою ФБЖУ.

За підсумками змагань спортсмени УДПУ імені Павла Тичини показали такі результати:

В номінації штанги: – 100 кг., серед чоловіків за 5 хв. І місце завоював викладач кафедри спортивних дисциплін, Майстер спорту Міжнародного класу Ільченко Сергій Сергійович з результатом 49 повторень.

– 55 кг., серед чоловіків за 5 хв. І місце завоював доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання, кандидат в Майстри спорту Семенов Андрій Анатолійович, з результатом 93 повторення виконавши норматив Майстра спорту України.

– 55 кг серед юніорів за 5 хв., І місце завоював Мудрак Іван виконавши норматив Майстра спорту України, поступившись в декілька очок ІІ місце посів Мошенський Владислав.

– 75 кг серед чоловіків за 5 хв., ІІІ місце посів Баскаков Вадим.

Також можна привітати старшого викладача кафедри спортивних дисциплін Маслюка Руслана Вадимовича, з виконанням нормативу Майстра спорту України, та студентів Кабака Василя, Шевелу Андрія, які виконали норматив кандидата в Майстри спорту.