Мобілізація добра – на часі!

Благодійність – один із пріоритетів нашого університету. Безліч благодійних та доброчинних акцій здійснює студентська соціально-психологічна служба УДПУ, об’єднуючи волонтерів різних факультетів. На круглий стіл, що проходив в УДПУ, зібрались небайдужі люди міської громади. Всього в місті працює більше 20 громадських волонтерських організацій різного спрямування. Вони надають різні види послуг особам, які перебувають в складних життєвих обставинах та потребують додаткового захисту: ветеранам війни і праці, інвалідам, одиноким непрацездатним громадянам, малозабезпеченим сім’ям з дітьми, учасникам АТО та їх сім’ям, внутрішньо-переміщеним особам та іншим потребуючим.

Учасники круглого столу презентували діяльність своїх організацій, запропонували об’єднати зусилля, створивши єдиний міський інформаційний волонтерський портал та ефективніше організовуватися на допомогу тим, хто цього потребує. Серед пропозицій також було рекомендовано закладам освіти частіше запрошувати волонтерів діючих організацій для популяризації волонтерського руху серед дітей і молоді, сприяти патріотичному вихованню підростаючого покоління. Представники добровольчих об’єднань були відзначені Подяками міського голови і громади міста Умані.