17 способів зустріти Новий рік 2017

1. Орендуй квартиру і влаштуй вечірку.Найпопулярніший варіант. Але тут варто поспішати, адже квартири бронюють завчасно і напередодні свят залишаться лише найдорожчі пропозиції.
  2. Влаштуй вечір конкурсів/настільних ігор.Чим зайнятися великій компанії, яка зібралася в орендованій квартирі в очікуванні нового року? Правильно – пограти у настільні ігри.
  3. Подивися фільми з новорічним настроєм.
  4. Сходи на ковзанку.Туди можна вирушити і з великою компанією, і з молодшою сестричкою, і з хлопцем/дівчиною.
  5. Зліпіть сніговика, зіграйте у сніжки.Усі ми дуже сподіваємося, що сніг не обділить нас увагою напередодні Нового року, тому буде з чого ліпити сніговика. Ідеальне місце – подвір’я власного дому або ж парк.
  6. Сходи в баню.Беріть із друзями медовуху, віники і полотенця та зустріньте Новий рік гаряче.
  7. Сходи до головної ялинки.Новорічне деревце є у кожному населеному пункті. Тому такий варіант теж користується великою популярністю.
  8. Почитай новорічні книжки.Коли вже всі клопоти позаду, а на вулиці дуже холодно, і виходити геть не хочеться, тоді ідеальний варіант – почитати книжку.
  9. Ресторан чи караоке-бар.
  10. Нічний клуб.
  11. Сходи на концерт.До багатьох міст на свята приїжджають відомі виконавці, тому гріх пропустити такий шанс.
  12. Влаштуй сімейне застілля.Приділи на свята увагу своїм найріднішим.
  13. З’їзди у село до бабусі та дідуся.Новий рік – свято родинне. І тут мова не лише про ту сім’ю, з якою ми бачимося щодня вдома.
  14. Сховайся у засніжених Карпатах.
  15. Відвідай інше місто.Якщо ти не хочеш сидіти вдома, то вирушай відкривати для себе Україну.
  16. Злітай в Європу. Новорічні і різдвяні свята – час шалених знижок. І для авіакомпаній теж.
  17. Іди спати.Якщо тебе не зацікавив жоден із варіантів, тоді накрийся ковдрою і прокинься уже у новому році.