ЗАКРИТТЯ ТЕАТРАЛЬНОГО СЕЗОНУ

Народний театр драми і комедії (режисер Наталія Алексеєва) виставою «По-модньому» за п’єсою М.Старицького успішно завершив театральний сезон.

Вагомим здобутком студентського театру цього сезону стала І премія у номінації «Студентські театральні аматорські колективи» на ХІV Всеукраїнському фестивалі аматорських театрів та цирку «Театральний форум 2014», що проходив у м. Ворзель Київської області.

ЗАКРИТТЯ ТЕАТРАЛЬНОГО СЕЗОНУ

Актори вкотре порадували глядачів своєю майстерною грою, яскравими костюмами, подарували всім присутнім гарний настрій.

По завершенню вистави учасники народного студентського театру драми і комедії отримали грамоти від ректора університету, професора Наталії Побірченко, а декан факультету початкової освіти Борис Якимчук на згадку про участь у студентському театрі вручив акторам п’ятого курсу цінні подарунки.

ЗАКРИТТЯ ТЕАТРАЛЬНОГО СЕЗОНУ

Глядачі чекатимуть на нові яскраві постановки самодіяльних митців! То ж побажаймо їм незгасимих ідей і помислів, успіхів і творчого натхнення!